Pandora TRACER

Pandora Tracer představuje kompaktní sledovací zařízení určené pro osobní a nákladní vozidla, motocykly, čtyřkolky a stavební techniku či zemědělské stroje. Díky miniaturním rozměrům a odolnému vodotěsnému provedení může být systém Pandora Tracer použitý všude tam, kde není možné nainstalovat ostatní systémy Pandora. Po doplnění systému o autorizační přívěsky lze využívat Tracer i v roli jednoduchého alarmu.

Kromě nonstop monitorování disponuje systém také funkcí “Maják” díky níž jednotka po odpojení akumulátoru na vozidle, začne v nastavitelných intervalech zasílat údaje o poloze. V tomto režimu dokáže systém spolehlivě fungovat, v závislosti na nastavení, i několik týdnů. Aktuální polohu zařízení lze sledovat komfortně v přehledné aplikaci Pandora CONNECT, která vás v případě změny polohy o všem informuje pomocí PUSH notifikací.

Jednotka obsahuje vestavěný snímač náklonu, otřesů a pohybu, takže o manipulaci s monitorovaným objektem víte ještě dříve než se začne vzdalovat.

Pandora TRACER online GPS lokalizátor s integrovaným 4G LTE modemem, Bluetooth 5.0 rozhraním, záložní baterií a 3D akceleračním čipem. Napájecí napětí 12V / 24V.

Cena s montáží : 8.300,- Kč

Ochrana vozidla

Ovládání systému

Pokročilá úroveň ochrany

Zabezpečení Pandora IMMO ovládáte jednoduše pomocí minimalistického designového přívěsku a také pomocí Bluetooth aplikace PANDORA BT. Díky tomu máte dálkové ovládání s pokročilými funkcemi vašeho vozidla doslova po ruce. Aplikace “PANDORA BT” je k dispozici zdarma v online obchodech Google Play a App Store.

Vše v jednom

Pandora IMMO je kompaktním řešením pro zabezpečení vozidla a k správné funkčnosti nepotřebuje žádné doplňkové moduly.

Úplné zabezpečení

Voděodolná řídící jednotka s vestavěným blokovacím relé a šifrovaným připojením prostřednictvím Bluetooth používá k zamezení jakéhokoliv neoprávněného použití propracované protiúnosové algoritmy.

Minimální spotřeba

Použitá technologie Bluetooth 4.2 umožňuje dosahovat plnou funkčnost zařízení s minimální zátěží elektrické soustavy vozidla.

Záruka kvality

Systémy Pandora jsou kompletně vyvíjeny, vyráběny a testovány týmem špičkových inženýrů v jediném výrobním závodě a před doručením jsou podrobeny několikanásobné kontrole, díky čemuž je dosahována ta nejvyšší úroveň kvality.

Certifikováno

Bezpečnost a kvalita všech produktů Pandora je v souladu s náročnými požadavky na schválení podle evropské normy EHK 116 testované prestižní společností TÜV SÜD.