Pandora SMART MOTO +

Nejmodernější motoalarm na trhu. Vestavěné 4G LTE a Bluetooth 5.0 pro dosažení minimální spotřeby energie.
Autorizace řidiče a kontrola systému pomocí náramku Pandora BAND.
Kódovaná siréna se záložním zdrojem.
Bezdrátový senzor pro ochranu kufrů, čí přídavného zavazadla.

Cena včetně montáže  19.900 Kč

Aplikace pro smartphony


Zabezpečení vozidla na jediný dotek prstu není s aplikacemi Pandora pro systémy Android a iOS žádný problém. Užívejte si skutečné smart funkce vašeho vozidla s moderní aplikací s intuitivním ovládáním v reálném čase.

Integrovaná záložní baterie

Alarm Pandora SMART MOTO + je standardně vybaven integrovanou záložní baterií, která prodlužuje provozní dobu a zajišťuje funkčnost systému i po odpojení napájení akumulátorem motocyklu.

Úplné zabezpečení

Díky 3D snímači pohybu a zrychlení Pandora SMART MOTO + umožňuje kromě standardní ochrany také sledování otřesů, změny náklonu a pohybů motocyklu.

Záruka kvality

Systémy Pandora jsou kompletně vyvíjeny, vyráběny a testovány týmem špičkových inženýrů v jediném výrobním závodě a před předáním jsou podrobeny několikanásobné kontrole, díky čemuž je dosahována ta nejvyšší úroveň kvality.

Inteligentní kontrola

Zabezpečovací systém Pandora SMART MOTO + Pro můžete ovládat pomocí originálního dálkového ovládání, pomocí designového přívěsku, automaticky v režimu hands-free nebo intuitivně použitím aplikace. I díky tomu patří produkty Pandora k nejuniverzálnějším na trhu.

Jedinečné řešení

Díky integrované technologii bypassu imobilizéru je ve vybraných vozidlech možné nastartovat na dálku bez přítomnosti druhého klíče, který už nikdy nebudete muset nechávat ve vozidle.