Pandora MINI MOTO

Pandora MINI MOTO je motoalarm nejnovější generace s vestavěným senzorem náklonu otřesu a pohybu motocyklu. K ovládání systému se používá autorizační přívěsek s funkcí HANDS-FREE pro možnost obsluhy bez nutnosti mačkání tlačítka. Samozřejmostí je také kontrola pomocí Bluetooth mobilní aplikace s kompletním zobrazením stavu a historie událostí....

Cena včetně montáže 10.500 Kč

Bezpečné komunikační rozhraní

Nové vícekanálové komunikační rozhraní zajišťuje spolehlivé připojení, které je odolné vůči jakýmkoliv pokusům o zneužití.

Úplné zabezpečení

Díky 3D snímači pohybu a zrychlení Pandora MINI MOTO umožňuje kromě standardní ochrany také sledování otřesů, změny náklonu a pohybů motocyklu.

Vše v jednom

Pandora MINI MOTO je kompaktním řešením pro zabezpečení vozidla a k správné funkčnosti nepotřebuje žádné doplňkové moduly.

Záruka kvality

Systémy Pandora jsou kompletně vyvíjeny, vyráběny a testovány týmem špičkových inženýrů v jediném výrobním závodě a před doručením jsou podrobeny několikanásobné kontrole, díky čemuž je dosahována ta nejvyšší úroveň kvality.

Jedinečné řešení​

Zabezpečení vozidla Pandora MINI MOTO autorizuje oprávněnou osobu pomocí minimalistických designových přívěsků s nastavitelnou úrovní ochrany. Systém komunikuje na rozhraní Bluetooth 5,0 a spolu s dalšími funkcemi umožňuje efektivní ochranu těch nejmodernějších vozidel.

Pokročilá úroveň ochrany

Zabezpečení Pandora MINI MOTO ovládáte jednoduše pomocí minimalistického designového přívěsku a také pomocí Bluetooth aplikace PANDORA BT. Díky tomu máte dálkové ovládání s pokročilými funkcemi vašeho vozidla doslova po ruce. Aplikace “PANDORA BT” je k dispozici zdarma v online obchodech Google Play a App Store.