Pandora IMMO

Pandora IMMO přináší pokročilou úroveň zabezpečení auta pomocí bezkontaktního imobilizéru s využitím nejmodernější technologie Bluetooth za skvělou cenu. Dopřejte si prémiové zabezpečení spojené s pohodlným dálkovým ovládáním vozidla díky mobilní aplikaci.

Imobilizér Pandora IMMO představuje špičkový zabezpečovací systém, který lze použít na ochranu nejmodernějších vozidel bez výraznějších zásahů do jejich elektroniky. Každá součást systému sestává z vysoce kvalitních komponentů, které spolu vytvářejí nepřekonatelný systém zabezpečení. Pandora IMMO rozpoznává majitele vozidla na základě přiblížení unikátního autorizačního přívěsku minimalistických rozměrů, díky kterému disponuje systém vícerými ochrannými funkcemi.

Cena s montáží : 7.500,- Kč

Ochrana vozidla

Ovládání systému

Video Pandora IMMO

Pokročilá úroveň ochrany

Zabezpečení Pandora IMMO ovládáte jednoduše pomocí minimalistického designového přívěsku a také pomocí Bluetooth aplikace PANDORA BT. Díky tomu máte dálkové ovládání s pokročilými funkcemi vašeho vozidla doslova po ruce. Aplikace “PANDORA BT” je k dispozici zdarma v online obchodech Google Play a App Store.

Vše v jednom

Pandora IMMO je kompaktním řešením pro zabezpečení vozidla a k správné funkčnosti nepotřebuje žádné doplňkové moduly.

Úplné zabezpečení

Voděodolná řídící jednotka s vestavěným blokovacím relé a šifrovaným připojením prostřednictvím Bluetooth používá k zamezení jakéhokoliv neoprávněného použití propracované protiúnosové algoritmy.

Minimální spotřeba

Použitá technologie Bluetooth 4.2 umožňuje dosahovat plnou funkčnost zařízení s minimální zátěží elektrické soustavy vozidla.

Záruka kvality

Systémy Pandora jsou kompletně vyvíjeny, vyráběny a testovány týmem špičkových inženýrů v jediném výrobním závodě a před doručením jsou podrobeny několikanásobné kontrole, díky čemuž je dosahována ta nejvyšší úroveň kvality.

Certifikováno

Bezpečnost a kvalita všech produktů Pandora je v souladu s náročnými požadavky na schválení podle evropské normy EHK 116 testované prestižní společností TÜV SÜD.