Pandora LIGHT PRO

Pandora LIGHT PRO je nejvyšší řadou produktů určených pro offline zabezpečení. Doposud žádný systém bez měsíčních poplatků, neumožňoval ovládání pomocí moderního 2 cestného ovladače a mobilní aplikace zároveň. Díky novému systému Pandora LIGHT PRO s komunikačním rozhraním Bluetooth 5.0 je to nyní možné. Použití technologie LoRa (Long Range – dlouhý dosah) a ovladač s dobíjecí baterií umožní komfortní používání a dokonalý přehled o všem, co se s Vaším vozidlem děje.

Pandora LIGHT PRO

Dvoucestný autoalarm s bluetooth rozhranním a mobilní aplikací.

Cena včetně montáže 14.800,-

Pandora LIGHT PRO

Dvoucestný autoalarm s bluetooth rozhraním a dálkovým startem.

Cena včetně montáže 18.500,-

Ochrana vozidla

Ovládání systému

Komfort

Video Pandora LIGHT Pro

Dálkový start

Pandora LIGHT nabízí majiteli možnost nastartovat vozidlo na dálku a vyhřát nebo vychladit interiér auta na požadovanou teplotu. Tato komfortní funkce je navíc doplněna možností automatického startu na základě času, poklesu teploty nebo napětí na akumulátoru, a to přímo v menu dálkového ovladače.

Vše v jednom

Pandora IMMO je kompaktním řešením pro zabezpečení vozidla a k správné funkčnosti nepotřebuje žádné doplňkové moduly.

Jedinečné řešení

Díky integrované technologii bypassu imobilizéru je ve vybraných vozidlech možné nastartovat na dálku bez přítomnosti druhého klíče, který už nikdy nebudete muset nechávat ve vozidle.

Úplné zabezpečení

Díky 3D snímači pohybu a zrychlení Pandora LIGHT umožňuje kromě sledování standardních zón (dveře, zapalování, kufr) sledovat také otřesy, změny náklonu a pohybu vozidla.

Všechny informace na displeji

Dálkový ovladač systému Pandora LIGHT informuje majitele vozidla o síle signálu, teplotě (interiér, exteriér, motor), napětí akumulátoru nebo hladině paliva přímo na přehledném OLED displeji.

Ovládání Nezávislého topení

Pandora LIGHT posouvá na vyšší úroveň také možnosti vašeho nezávislého topení. Systém umožňuje ovládání jednotek Webasto, Eberspaecher a také tovární systémy nezávislého vytápění.

Šifrovaná komunikace

Jednotlivé komponenty alarmu Pandora LIGHT komunikují na zabezpečené frekvenci s pokročilým kódováním, které je prakticky nečitelné a odolné vůči čtečkám.

Záruka kvality

Systémy Pandora jsou kompletně vyvíjeny, vyráběny a testovány týmem špičkových inženýrů v jediném výrobním závodě a před doručením jsou podrobeny několikanásobné kontrole, díky čemuž je dosahována ta nejvyšší úroveň kvality.

Certifikováno

Bezpečnost a kvalita všech produktů Pandora je v souladu s náročnými požadavky na schválení podle evropské normy EHK 116 testované prestižní společností TÜV SÜD.