Pandora CAMPER PRO

Pandora CAMPER PRO je prémiový bezpečnostní systém vyvinutý pro plnohodnotné karavany a obytné automobily. Díky připojení k datové sběrnici vozidla a až pěti bezdrátovými senzory poskytuje dokonalou bezpečnost nejen pro řidiče, ale i pro samotný obytný prostor se všemi jeho otvory. Systém disponuje speciální režim ochrany před vniknutím neoprávněnou osobou („STAY HOME“), a to během pobytu posádky v interiéru karavanu. V tomto režime systém nereaguje na poplachy vyvolané pohybem osob v uzavřeném karavanu, ale případné otevření dveří, oken či jiného sledovaného otvoru, okamžitě  vyvolá akustický poplach. Sofistikovaný algoritmus bezdrátových magnetických snímačů umožňuje úplnou ochranu i v případě ventilace, kterou v současnosti neumožňuje žádný z konkurenčních systémů. Díky 4G rozhraní a keramické anténě nabízí dálkové ovládání s OLED displejem plnou kontrolu nad vozidlem, a to i v oblastech se slabým pokrytím GSM mobilní sítí.

Samozřejmostí je také možnost ovládání nezávislého topení nebo funkce dálkového startu motoru, která zajišťuje tepelnou pohodu a připravenost agregátu na provoz za každého počasí. Vestavěná záložní baterie zajišťuje úplnou funkčnost i při odpojení baterií vozidla a o ztrátě napájení vás okamžitě informuje.

Pandora CAMPER PRO

GSM alarm pro karavany
Pandora CAMPER PRO
s funkcí GPS tracking

Cena včetně montáže 41.300,-

Pandora CAMPER PRO START

GSM alarm pro karavany
Pandora CAMPER PRO s dálkovým startem
a funkcí GPS tracking

Cena včetně montáže 44.300,-

Ochrana vozidla

Ovládání systému

Komfort

  • dálkový start #

Lokalizace

Pandora Camper PRO disponuje 5 bezdrátovými čidli, doplňkové snímače pro zabezpečení všech oken / dveří je možné dokoupit.


Možnost dokoupit 2-zónovou ochranu interiéru.

* Funkce dostupná v závislosti na konfiguraci vozidla.

** speciální režim ochrany před vniknutím neoprávněnou osobou během pobytu posádky v interiéru karavanu

# Funkce dostupná ve vyšší verzi produktu.

Dálkový start a dokonalá kontrola

Přehled o aktuálním stavu vozidla a dálkový start motoru nebyl nikdy doposud elegantnější. Pandora ELITE spojuje nepřekonatelné zabezpečení auta proti krádeži a nejmodernější smart funkce do jedinečného systému ochrany. Kontrola nad celým systémem a zobrazení aktuálního stavu vašeho vozidla je díky propracované mobilní aplikaci hračkou.

Telemetrie a historie jízd

Přehledné zobrazení aktuálních informací o teplotě motoru, teplotě v interiéru, napětí akumulátoru nebo stavu paliva, ale i jednoduchý přístup k historii jízd. Všechny tyto informace a neustálý dohled nad vozidlem máte k dispozici okamžitě na displeji smartphonu nebo na webovém PC rozhraní.

GSM notifikace

Vestavěný GSM modul pro hlasový hovor a zasílání výstražných sms zpráv alarmu, v případě narušení vozidla a to až na 3 telefonní čísla. Samozřejmostí je také detekce nehody vozidla volání na nastavená telefonní čísla.

Nepřekonatelné zabezpečení

Zabezpečte své vozidlo proti krádeži vícestupňovou ochranou Pandora. Kombinace online ovládání a kontroly pomocí aplikace a vestavěného 3D akceleračního čipu nejnovější generace umožňuje kromě standardních zón ochrany (dveře, zapalování, zavazadlový a motorový prostor) sledovat otřesy, změnu náklonu a pohyby vozidla.

Bypass imobilizéru

Autoalarm Pandora Smart Pro nevyžaduje díky vestavěnému algoritmu pro bypass imobilizéru přítomnost druhého klíče. Pro využití funkce dálkového startu tak již nemusíte nechávat duplikát klíče ve vozidle (Tato funkce je dostupná pouze ve vybraných vozidlech).

Aplikace pro smartphony

Zabezpečení vozidla na jediný dotek prstu není s aplikacemi Pandora pro systémy Android a iOS žádný problém. Užívejte si skutečné smart funkce vašeho vozidla s moderní aplikací s intuitivním ovládáním v reálném čase.

Nezávislé topení

Pandora Smart Pro umožňuje ovládání nezávislého topení Webasto, Eberspaecher a originálních zařízení montovaných výrobcem vozidla pomocí rozhraní CAN BUS nebo analogovým výstupem.

Inteligentní kontrola

Zabezpečovací systém Pandora Smart Pro můžete ovládat pomocí originálního dálkového ovládání, pomocí designového přívěsku, automaticky v režimu hands-free nebo intuitivně použitím aplikace. I díky tomu patří produkty Pandora k nejuniverzálnějším na trhu.

Certifikováno

Bezpečnost a kvalita všech produktů Pandora je v souladu s náročnými požadavky na schválení podle evropské normy EHK 116 testované prestižní společností TÜV SÜD.