Pandora CAMPER MINI

Pandora CAMPER MINI je zabezpečovací systém vyvinutý pro ochranu kompaktních obytných vozidiel jako VWT6 Caravelle či Peugeot Traveller. Díky připojení k datové sběrnici vozidla a dvojici bezdrátových čidel poskytuje spolehlivé zabezpečení celého interiéru vozidla včetně „obytné části“. K dispozicii je také speciální režim ochrany před vniknutím neoprávněné osoby („STAY HOME“), a to během pobytu posádky v interiéru vozidla (např. během spánku). Sofistikovaný algoritmus bezdrátových magnetických čidel umožňuje plnou ochranu i v případě větrání, kterou v současnosti neumožňuje žádný jiný systém. V tomto režimu systém Pandora CAMPER MINI nereaguje na poplachy vyvolané pohybem osob v uzavřeném karavanu, ale případné otevření dveří nebo oken okamžitě  vyvolá akustický poplach. Zařízení také umožňuje regulovat teplotu uvnitř karavanu, a to pomocí ovládání nezávislého topení přes mobilní aplikaci, případně funkcí dálkového startu motoru.

Majitel karavanu je identifikován díky minimalistickému designovému přívěsku, který slouží i jako dálkové ovládání. Ovládání systému je velmi jednoduché pomocí online aplikace nebo dvojcestního ovladače komunikujícího v rozhraní Bluetooth.

Zabezpečení pro kompaktní obytné vozidla (karavany) s pokročilými funkcemi telemetrie a online monitoringu v jednom balení – to je Pandora CAMPER MINI.

Pandora CAMPER MINI

GSM alarm pro malé obytné vozy
Pandora CAMPER MINI s funkcí
GPS tracking

Cena včetně montáže 24.900,-

Pandora CAMPER MINI START

GSM alarm pro malé obytné vozy
Pandora CAMPER MINI s dálkovým startem
a funkcí GPS tracking

Cena včetně montáže 27.900,-

Ochrana vozidla

Ovládání systému

Komfort

  • dálkový start #

Lokalizace

Pandora Camper PRO disponuje 5 bezdrátovými čidli, doplňkové snímače pro zabezpečení všech oken / dveří je možné dokoupit.


Možnost dokoupit 2-zónovou ochranu interiéru.

* Funkce dostupná v závislosti na konfiguraci vozidla.

** speciální režim ochrany před vniknutím neoprávněnou osobou během pobytu posádky v interiéru karavanu

# Funkce dostupná ve vyšší verzi produktu.

Dálkový start a dokonalá kontrola

Přehled o aktuálním stavu vozidla a dálkový start motoru nebyl nikdy doposud elegantnější. Pandora ELITE spojuje nepřekonatelné zabezpečení auta proti krádeži a nejmodernější smart funkce do jedinečného systému ochrany. Kontrola nad celým systémem a zobrazení aktuálního stavu vašeho vozidla je díky propracované mobilní aplikaci hračkou.

Telemetrie a historie jízd

Přehledné zobrazení aktuálních informací o teplotě motoru, teplotě v interiéru, napětí akumulátoru nebo stavu paliva, ale i jednoduchý přístup k historii jízd. Všechny tyto informace a neustálý dohled nad vozidlem máte k dispozici okamžitě na displeji smartphonu nebo na webovém PC rozhraní.

GSM notifikace

Vestavěný GSM modul pro hlasový hovor a zasílání výstražných sms zpráv alarmu, v případě narušení vozidla a to až na 3 telefonní čísla. Samozřejmostí je také detekce nehody vozidla volání na nastavená telefonní čísla.

Nepřekonatelné zabezpečení

Zabezpečte své vozidlo proti krádeži vícestupňovou ochranou Pandora. Kombinace online ovládání a kontroly pomocí aplikace a vestavěného 3D akceleračního čipu nejnovější generace umožňuje kromě standardních zón ochrany (dveře, zapalování, zavazadlový a motorový prostor) sledovat otřesy, změnu náklonu a pohyby vozidla.

Bypass imobilizéru

Autoalarm Pandora Smart Pro nevyžaduje díky vestavěnému algoritmu pro bypass imobilizéru přítomnost druhého klíče. Pro využití funkce dálkového startu tak již nemusíte nechávat duplikát klíče ve vozidle (Tato funkce je dostupná pouze ve vybraných vozidlech).

Aplikace pro smartphony

Zabezpečení vozidla na jediný dotek prstu není s aplikacemi Pandora pro systémy Android a iOS žádný problém. Užívejte si skutečné smart funkce vašeho vozidla s moderní aplikací s intuitivním ovládáním v reálném čase.

Nezávislé topení

Pandora Smart Pro umožňuje ovládání nezávislého topení Webasto, Eberspaecher a originálních zařízení montovaných výrobcem vozidla pomocí rozhraní CAN BUS nebo analogovým výstupem.

Inteligentní kontrola

Zabezpečovací systém Pandora Smart Pro můžete ovládat pomocí originálního dálkového ovládání, pomocí designového přívěsku, automaticky v režimu hands-free nebo intuitivně použitím aplikace. I díky tomu patří produkty Pandora k nejuniverzálnějším na trhu.

Certifikováno

Bezpečnost a kvalita všech produktů Pandora je v souladu s náročnými požadavky na schválení podle evropské normy EHK 116 testované prestižní společností TÜV SÜD.