Přednosti Pandora Alarm

by AUTOPROFI CZ
Zobrazení: 0

Pandora je známá a úspěšná značka na Ruskem trhu, která vyrábí nejmodernější zabezpečovací dálkově ovládané systémy a dálkový start pro automobily.

Statistiky trestné činnosti ukazují, že náš domácí trh má velký podíl krádeží automobilů po celém světě, naučili jsme se zabránit tomu s maximální účinností. Chladné počasí je další velký problém, který vám pomůžeme prekonať.Naše systémy jsou vybaveny řadou užitečných funkcí: dálkový start, kontrola nad předehřívačem motoru, imobilizér bypass a mohou se snadno upravovat tak, aby podporovaly funkce, jako je vyhřívání sedadel a světelnou signalizáciu.Pandora je hrdá na to, že vám může představit celou řadu našich nejlepších produktů na mezinárodních trzích.

Pandora systémy zabezpečení auta obsahují všechny prostředky k zajištění vozidla: otřesový a náklonový senzor, akcelerometr, integrovaný CAN-bus a integrovaný imobilizér.

Pandora je nejen alarm vozidla ale také dálkový start a imobilizér (bypass) které jsou nedílnou součástí na většině našich výrobků.

Pandora je v současné době bezkonkurenčním integrovaným řešením zabezpečovacího systému do původních systémů automobilů. Dokáže ovládat veškeré příslušenství jakož i přiřadit komplikovaný sekvenční obvod, nebo podřídit původní dálkové ovládání od výrobce vozidla.

Pandora systémy lze ovládat pomocí stanovených rádiových dálkových ovladačů, které jsou bezpečné z hlediska životního prostředí a mají velký rozsah iv rádiově zamořených městech.

Všechny naše nejvyšší systémy autoalarmů jsou napojeny na on-line služby pro.p-on.ru, které poskytují podrobné informace, možnosti ovládání a dokonce lehké správu.

Pandora bezpečnostní systémy kontrolují: změnu nastavení a vzdáleného přístupu, který vidíte pohodlně na LCD dálkovém ovladači, bez dotykové rádio ovladače, které ovládáte prostřednictvím telefonátu nebo na obrazovce smartphonu, notebooku.

Pandora systémy nejsou jen o bezpečnosti mají mnoho funkcí, jako je dálkově ovladatelný systém, sledování a okamžité upozorňování na jakémkoli zařízení.

Přestože naše systémy jsou komplikované, není těžké je nainstalovat do moderních automobilů. Připojují se přímo ke CAN-bus sběrnici a mohou být programovány přes micro-USB kabelu pomocí notebooku s nainstalovaným softwarem – AlarmStudio.