Zajistěte si klidný spánek a skoncujte s horkým interiérem vašeho vozu

Léto je tu a s ním i ty nejvyšší teploty. Ať už vyrazíte za zaslouženým odpočinkem do vaší oblíbené letní destinace nebo jen do práce, jistě vás čeká výzva: jak se vyhnout rozpálenému interiéru vozu? Existuje řešení, které vám pomůže nejen s tímto problémem, ale také vám poskytne klidný spánek? Čtěte dále a zjistěte.


Nepříjemné podmínky v autě


Bezpečnost je v automobilu na prvním místě. Pro správné soustředění a bezpečnou jízdu potřebujeme být v komfortu. A tento komfort nám může být odepřen, pokud je interiér auta rozpálený jako sauna nebo naopak ledově studený. A vliv teploty na naše zdraví by neměl být podceňován.


Krádeže stále hrozí


Nejen teplotní nepohoda, ale také hrozba krádeže vozu může být pro mnohé majitele automobilů důvodem k obavám. Statistiky ukazují, že každý den je ukradeno či vykradeno téměř šest vozidel. Zvláště v letních měsících, kdy mnozí z nás tráví čas u vody nebo na dovolené, jsou zloději na počkání.


Ovládání bez vizuálního kontaktu: řešení je tu


Zde přichází na scénu zabezpečovací systém Pandora Alarm. Díky němu můžete mít kontrolu nad vaším vozem i na dálku. Dálkový start vám umožní vychladit nebo vytápět interiér auta ještě před tím, než k němu dojdete. A to vše díky jednoduché aplikaci na vašem telefonu. Oškrábávání skel v zimě bude minulostí a v létě už nebudete muset čekat, až se auto ochladí.


Pandora Alarm: spolehlivé zabezpečení


Tento pokročilý zabezpečovací systém je vybaven nejen dálkovým startem, ale také technologiemi, které vám poskytnou maximální jistotu, že vaše auto je v bezpečí. Otřesové a pohybové senzory, pokročilé šifrování a víceprvková ochrana – to vše je Pandora Alarm.


Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás, případně pomocí nezávazného formuláře. Naši kolegové vás rádi brzy kontaktují.