Certifikace nových výrobků Pandora alarm v EU

Tým Pandra alarm věnuje velkou pozornost otázkám bezpečnosti a zabezpečení výrobků. Každý nový výrobek Pandora alarm prochází velmi dlouhým a složitým procesem certifikace v předních evropských zkušebnách. Tato skutečnost výrazně odlišuje společnost Pandora alarm od konkurence. Můžete si být naprosto jisti, že bezpečnostní a telemetrické systémy Pandora jsou pro vybavení automobilů 100% bezpečné a neporušují záruční závazky.

Koncem října jsme obdrželi testovací protokoly našich nejnovějších systémů 4G GSM - Pandora Elite v.2 a Pandora Camper Pro v.2. Tyto systémy se již staly na trhu populárními a naši distributoři zaznamenávají rostoucí poptávku po systémech založených na platformě nové generace, která využívá nejrychlejší a nejmodernější mobilní technologie, jako je LTE, Bluetooth 5.0 atd. Od nynějška je každý systém označen značkou E-mark.

Někdy je nutné splnit specifické požadavky dané země. Je to složitý a komplikovaný úkol přizpůsobit výrobky, udržovat testy, připravit dokumentaci atd. Naštěstí Pandora alarm spolehlivé partnery, kteří jsou schopni proces certifikace kompletně zorganizovat. Řada výrobků Pandora vyrobených pro Evropu získala prestižní certifikát Thatcham. Jedná se o nejvyššího strážce bezpečnosti, který umožňuje zachovat záruku výrobce automobilu a získat další slevy u pojišťoven.