Dálkový start vychladí auto

Ach to horko

I letos tak jako poslední roky zažíváme opravdu horké letní dny. Pokud jste v přírodě, na dovolené, u vody nebo  v lese, můžete se příjemně osvěžit. Jakmile ale nastane čas přepravy a budete potřebovat vaše auto, nastane menší problém. Problém 60 stupňů rozpáleného interiéru, kdy máte pocit, že vstupujete do rozpálené pece. Následně pak trvá vaší klimatizaci určitou dobu, než upraví teplotu interiéru vašeho vozu na přijatelnou úroveň. Mezi tím si ale popálíte ruce o volant a nohy o rozpálené sedačky nebo přesku bezpečnostního pásu. A pokud cestujete s dětmi, problém s horkem v autě se mnohonásobně zvýší. Malé děti velice špatně snáší horko a cestovat s dětmi, které jsou v nepohodě, to rozhodně není příjemné, a to je velmi slabý výraz, což asi každý rodič potvrdí.

Co s tím horkem

Jaké tedy exituje řešení ochlazení vašeho vozidla ještě před vašim příchodem? Řešení je jednodušší než byste si mysleli. To řešení se jmenuje dálkový start. Funguje to tak, že pomocí dálkového ovladače nebo mobilního telefonu spustíte motor vašeho vozu na dálku. Jakmile běží motor na volnoběh, spustí se představená klimatizace, která začne pracovat a chladit interiér ještě před vašim příchodem. Během nějakých 10 minut je vozidlo připraveno na cestu ... bez horka, spálenin a pláče dětí. A to rozhodně stojí zato.

Dálkový start

Pokud by vás takové řešení dálkového startu vozidla zajímalo, podívejte se na našich stránkách na dálkový start. Následně stačí jen vyplnit a poslat nezávaznou poptávku a naši technici zjistí jestli bude možné systém dálkového startu do vašeho auta instalovat a případně domluví konkrétní termín montáže.

Ale to není vše

Dálkový start jako funkce není pouze v samostatném zařízení, ale je jako rozšíření vybraných elektronických zabezpečovacích systémů Pandora alarm. Tím pádem s dálkovým startem získáte i nejmodernější elektronické zabezpečení automobilu, které v současné době na trhu existuje. Podle vybraného modelu se může lišit jak stupeň zabezpečení  automobilu, tak i možnosti dálkového startu. Nižší modely zabezpečení Pandora alarm mohou startovat automobil na dálku pomocí ovladače a vyšší modely pak pomocí mobilní aplikace a internetu.